Matematika B - 2016. ljeto, 22.2.

Tri kilograma banana i četiri kilograma jabuka koštaju $ 44.50 $ kn. Dva kilograma banana i pet kilograma jabuka koštaju $ 40.75 $ kn. Koliko košta kilogram jabuka?
Bodovi: 1
ŠTO ČEKAŠ?

Isprobaj potpuno besplatno!

Registracijom dobivaš besplatan*
pristup dijelu lekcija za svaki predmet.

*Besplatan pristup ne zahtijeva unos kartice.
Online pripreme za maturu i instrukcije za srednju školu. Dostupno 24/7.
© 2025, Gradivo.hr
;