Matematika B - 2015. ljeto, 20.

Koliko košta 4 kg jabuka ako 3 kg jabuka košta $ 22.5 $ kn?
Bodovi: 1
ŠTO ČEKAŠ?

Isprobaj potpuno besplatno!

Registracijom dobivaš besplatan*
pristup dijelu lekcija za svaki predmet.

*Besplatan pristup ne zahtijeva unos kartice.
Online pripreme za maturu i instrukcije za srednju školu. Dostupno 24/7.
© 2025, Gradivo.hr
;