Pripreme za JESENSKI ROK dostupne odmah!

Matematika B - 2013. jesen, 17.

Koliko košta $ 7 \mathrm{~kg} $ jabuka ako $ 2.5 \mathrm{~kg} $ jabuka košta 18 kn i 50 lp?

Bodovi: 1
ŠTO ČEKAŠ?

Isprobaj potpuno besplatno!

Registracijom dobivaš besplatan*
pristup dijelu lekcija za svaki predmet.

*Besplatan pristup ne zahtijeva unos kartice.
© 2025, Gradivo.hr